Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Jojo5

    őstag

    válasz Kashim #19041 üzenetére

    én mondjuk letelefonálom simán a 200 percet, sőt még túl is szaladok néha, de mivel a bankkártyámat lusta voltam beaktivizálni máig én sem tudok programot venni és igen a telómon néha JB is akad, hogy megnézzek ezt azt...

    Akkor mindenki vegye be mert tegyük fel warezol és szifonja van ? :U

    (amúgy tervbe van véve, hogy beaktivizálom és megveszek pár telót, de ez az ötletem már régóta megvan csak a lustaság fél egészség...)

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz Kashim #19041 üzenetére

    Talán azért, mert nem szeretek 2 cuccot ciplni magammal, azon kívül a telefonálsá+sms írás is rémálom a mosatni mobilomon és szükségem van a jó kamerára+nomrális mennyiségű ramra+gps-re... :) És naponta 2-3 hívást/sms-t szoktam lebonyolítani, csak kedvezményesen beszélek... :)
    manchester85: én főleg játszani szoktam rajta ezeken a tevékenységeken kívül, amiben az iPhone a legjobb és amihez nem szükséges net...És telefonálásra valóban jó az 5 ezer forintos mobil is, de smsezésre jobb az iphone a qwerty miatt,zenehallgatásra sem túlzottan megfelelő egy 5ezer forintos sz@r és azon nem is iOS van, ami a másik fontos érv az iPhone mellett :)

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Aktív témák