Hirdetés

Aktív témák

  • petiked

    tag

    válasz petiked #3851 üzenetére

    Sziasztok!

    Köszönöm szépen Mindenkinek a véleményét és segítségét! Hagytam egy kis időt, hogy sokan hozzá tudjanak szólni :-) hsz-om

    A 4 nagyon jónak tűnik és megbízhatónak, viszont biztos várni fogok pár hónapot, míg meg nem jelenik az 5 és vmivel olcsóbb lesz a készülék.

    Ha kintről függetlenül venném meg, itthon a Voda ingyen (vagy kis összegért) kicseréli nekem a normális SIM kártyámat? (én nem fogom ollóval elvágni :-S)

    Aki majd el szeretné adni a 4-et, mert 5-öt vesz, akkor szívesen fogadom ha PM-et ír, lehet megvenném tőle.
    (vagy)
    Aki majd kintről rendel újat, pl: Everman, lehet engem is érdekelne a dolog és vennék 4-et, ha aktuális írjál rám, vagy azt írd meg, hogy szerinted hogy a legjobb a kinti rendelés, honnan..stb.

    Köszönöm a segítséget! Amúgy ha netán személyes találkozó lenne, Bp és környéke tökéletes, de mást is meg tudunk beszélni.

    Iphone 4-et szeretnék vásárolni, vagy így vagy úgy, persze mindkét útnak megvannak a maga feltételei, a használtat olcsóbban és teljes leellenőrzéssel, nem szeretném ha letiltatnák a telefont (ez még számomra rizikós)

    Mindenkinek további szép napot - és azért olvasni fogom továbbra is a fórumot!
    Üdv.
    Péter

    * előző hsz-t most olvastam, valószinű egyszerre írtunk, de már nem törlöm ki a kérdéseimet

    [ Szerkesztve ]

    ˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

Aktív témák