Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nightmare

    senior tag

    válasz tusi74 #1413 üzenetére

    Nah...akkor egy kis segítség.
    T-com vonal(madzag;kábel :) ) T-com a szolgáltató.Ezzel nincs baj.
    T-com vonal DE invitel a szolgágltató.Tehát T bejelenti hogy emel.Kénytelen az invi is emelni azon a részen;ahol a T adja a vonalat.Nemde?Namármost;ha az Invi emel T területen,akkor nem teheti meg azt hogy saját területén belül ne tegye meg.

    egy kis help;az invi oldaláról

    3. Mikor kerül sor az én ADSL előfizetésem felgyorsítására?
    Meglévő előfizetőink részére a sebességnövelés január 15-től folyamatosan zajlik a T-Com teljes szolgáltatási területén és előreláthatóan február végéig fejeződik be. Ez azt jelenti, hogy legkésőbb március elejétől minden előfizető már a megemelt sávszélességen használhatja az internetet, arról azonban nem tudunk tájékoztatást adni, melyik ADSL vonal pontosan mikor kerül sorra.
    Szolgáltatásainkat 2007. január 15-ét követően megrendelő új előfizetőink részére már a magasabb sávszélesség értékek kerülnek beállításra.


    4. Az Invitel szolgáltatási területen vásárolt ADSL sávszélessége is növekedni fog?
    Az ADSL sávszélesség Invitel primer körzetekben történő megemelésének lehetősége még műszaki felmérés alatt áll. A bővítés időpontja és mértéke nagymértékben az ügyféligényektől függ.
    Az Invitel a primer körzeteiben történő esetleges sávszélesség változásokról pontos tájékoztatást fog adni minden meglévő és leendő ügyfelének.


    Tehát a felső : Invi;de T területen
    Alsó : Invi...invi területen.

    Nem tudom,te hogy vagy vele;de én az invinek fizetem a számlát;pedig nem lakunk túl messze egymástól...
    Még egy kis info[link]

    -Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

  • Nightmare

    senior tag

    válasz tusi74 #1413 üzenetére

    Mindegy;elbeszélünk egymás mellett.

    De ezt nagyon nem értem ám...Én Invitel területen vagyok 24-es körzet, tehát nekem meg az Invitel fog emelni. A T-Online-nak semmi köze ahhoz, mit csinál az Invitel a saját területén. Viszont a számlát azt a T-Online-nak fizetem.---most akor kinek fizetsz ki a szolg?Itt csak invitel van;akkor hogy fizethetsz a T-comnak? :F Lehet;hogy segg hülye vagyok;de nem értem...


    Akkor mivel magyarázod azt hogy az invitel saját területén sokkal később emel?

    [Szerkesztve]

    -Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

Új hozzászólás Aktív témák