Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland-87

    aktív tag

    Nos a napokban kaptam egy felkérést egy kedves ismerőstől hogy hozzak létre bejelentkező oldalas nyitott wifi hotspotot, nekem volt ilyen régen sokáig. De felmerült az ismerősömben hogy neki jobb lenne ha hivatalos úton intézné azaz a szolgáltató engedélyével menne a dolog erre szükség is lenne azért hogy ha valamit okoznak a kedves ingyennetezők akkor ne őt rángassa ki a tek hajnalban az ágyból (annó én is ezért szüntettem meg) kérdés hogy az Invitelnél ez hogyan működik, pl az éttermek kocsmák stb. helyek nyitott wifi eléréseit ezek az egységek hogyan legalizálják a szolgáltatójuknál ha egyáltalán megteszik de én gondolom azért erről mégiscsak szólnak mert alapból az ilyen jellegű megosztás már sérti az ÁSZF-et és felmondással járhat. Ha esetleg van itt olyan aki intézett már hasonlót leírhatná tapasztalatát ide vagy priviben is akár és én továbbítani fogom az érintettnek hátha tud segíteni, persze én javasoltam hogy hívja fel a szolgáltatóját vagyis jelen esetben az Invitelt és mondja el a terveit aztán reménykedjen, egyébként sejtésem szerint valamilyen üzleti csomagra kell majd előfizetnie ami a sima lakossági csomagok árának sokszorosa lesz. :D

Új hozzászólás Aktív témák