Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drpele

    senior tag

    válasz Panther #2 üzenetére

    Hát igen az ár! Nagyon fontos tényező!
    Először egy kis magyarázat, hogy milyen csomagok vannak:
    1. olyan előfizu, amihez 1 óra ajándék böngészés 768 kbit/s-al és 700 mb letöltés jár garantált max 5*2 mbit/s-al :DDD (Habár az eol-nál valami galiba van és az 1 óra ezidáig nem 1 óra, de sajnos szvsz ez a lehetőség nemsokára véget ér :-) a 700 megás letöltési korlátra meg van egy kompromisszumos megoldás)
    2. eDSL nevű előfizu: 1 gb böngészés + 1 gb letöltés (erre ugyanazok állnak, amiket az előzőnél írtam zárójelbe)

    Mindegyikhez 5 vagy 6? mailcím és offline értesítés mailekről. +Nézhetőek az az adott műhód adásai (+az eol ad pár channelt: mtv live, stb). Asszem ennyi.

    Az 1 . eőfizura most volt egy akció 49.900ft-ért a szükséges dvb kártyával egyébként majdnem 2x ennyi az ára :((
    A 2. előfizu 12 rugó környékén van 3 hónapra + egy kártya ára (cca 25 eHUF)még hozzá jön az első 3 hónaphoz

    Na, ez elég hosszú lett, remélem nem köveztek meg érte :))

    "Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

  • drpele

    senior tag

    válasz drpele #6 üzenetére

    Jah ezeket elfelejtettem:
    Az elsőre 1 éves előfizura ennyi az ár

    + összességében ezekhez a költségekhez hozzájön a dial up-os, vagy mobil net költsége, mivel a műholdas kapcsolat jelen esetben csak egy irányú, ezért van ez így.

    "Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

  • drpele

    senior tag

    válasz Panther #12 üzenetére

    Erről szó sincsen!
    ha vodanettel használja az emberfia akkor ugye nincsen telefonszámla ráadásul nem számít, hogy szar sebességű a vodanet mert 1 óra aktív böngészés után kb 0,5 mb up és ugyanennyi down forgalom van rajta, ezt meg bőven elbírja a lassú voda is.

    És ne gyertek itt az árával: én sem viccből választottam ezt az adsl helyett, hanem azért mert adsl nálunk (800 fős falu, legközelebbi város 20 km) soha nem lesz. Meg különben is: vodanet + műholdas net az ára (ami a következő: jelenlegi akciós edsl luxemburgból rendelve cca 36.000 + ingyé kártya, ami nekem volt tehát eladtam 17.000 Huf-ért, tehát maradt 1 évre 19e Huf) Összes ár: 3200 vodának + 1600 eol-nak = 4.800 HUF havonta

    Böngészés mint írtam feljebb: 768 kbit/s = kb 90 KB/s
    Offline letöltés max 5*2 mbit/s = 1250 KB/s

    És a lényeg: ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem kompromisszumos megoldás! Ha tehetném én is adsl-t használnék, de nem tehetem.
    És azért imígyen nézve a dolgokat megteszi, hamár városi szemmel ''nem túl jó''!

    P.S.
    Ezzel az írásommal SENKIT nem szándékozok vitába hívni, s megbántani sem!

    "Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

  • drpele

    senior tag

    válasz simbazz #23 üzenetére

    Az infóid részint helytállóak, de!
    A magyar forgalmazó (Postatib) írása szerint a magyarországon vásárolt csomagok egy az egyben prepaidek, tehát ilyen veszély nem fenyegeti az embert, hogy kiszámláznak neked plusszba valamilyen összeget :DD

    "Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

Új hozzászólás Aktív témák