Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz tibcsi0407 #12497 üzenetére

    No, most lefutott már 2x 30perc cb23, valamint még a végére egy 10percest is raktam, valamint 2x aida-t futtattam egyszer 30 percig, utána 18 percig, nem volt semmi whea, semmi fagyás, bsod.
    TVB nélkül ezt értem el, feljebb nem tudok menni, mert már így is túl magas a fesz és quiet hűtéssel meg akarom fogni ésszerű számokon:

    P-core: 55x 55x 54x 54x 54x 54x, E-core sync all core: x41, LLC#4, AC_LL 0.65, DC_LL 0.64 minden más Auto-n van.
    Amit szeretnék még , a Cache-t felvinni kb 47-48-ra, majd kiderül, valamint a RAM-ot beállítani valami normális sebességre, anélkül hogy az AC_LL-hez hozzá kelljen nyúlnom, mert ahogy mondtam, már így is sok.

    Így hogy nem használok TVB-t hozzá kell nyúlni a Turbo Mode CPU core volatage-hez (ajánlott 1.46V)?

    Mehetek neki most a Cache-nek, és utána a RAM-nak, vagy valamilyen összefüggésbe vannak és meg van határozva, hogy melyiket lőjem be először? Cache-nél gondolom a Max ratiot kell beállítani, a ring down bin-t auton hagyom (Ha a cache nem emelhető AC_LL emelés nélkül, akkor marad így auto-n 4500-on).

    RAM OC-ra van valami szuper trükk/leírás? :R :R

    [ Szerkesztve ]

    never say never

Új hozzászólás Aktív témák