Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz -Gabesz- #4903 üzenetére

    Azt értem is, nem is az 5.3 a cél. Azt szeretném majd belőni, hogy olyan legyen mint most. Tehát ha egy jó combos feladatot kap, akkor menjen mondjuk minden mag 5.0-ra, 1.225V-al, de ha nem kell, mert épp csak kimegyek cigizni, akkor vegye le 800MHz-re 0.6V-ra. Ez olyan ugyan mint a gyári auto, de nem szeretném azt a nagy feszt ami 1.36V látni, illetve nem biztos hogy akarom a magonkénti szabályzást. Mármint hogy 2 mag boostol 5.2-re, többi meg ketyeg 4.7-en. Tapasztalatom ugyan nincs, mivel így szinte semmit sem használtam. Attól tartok viszont, és emiatt halogattam el ezt még, mert arra gondolok, de ez feltételezés, hogy pl a bfv alatt, mivel alig használja a procit, azt ott is visszavenné. Az meg pont szükséges nekem, hiszen ezért vettem ezt a procit, mert a sokak számára hülyeség 0.1 és 1% stabil fps kulcsa ez. Mármint a fixen hajtott, de nem rommá hajtott freki. 25-40%-os bfv alatt a cpu kihasználtságom, mivel eléggé gyengusz vga-m van, de szerintem itt a proci érezné, hogy nincs leterhelve, aztán össze-vissza kapcsolgatna. Persze ezt csak gondolom, lehet marhaságokat gondolok, ki fogom próbálni. A full auto beállítást kipróbáltam, hozza azt amit a youtube-on lehet látni, hogy 60-70 fps a 0.1% . Nálam most 100 felett van mindig, ami nekem nagyon tetszik. Igaz, fordult a kocka, eddig játszottam és letojtam az fps-eket, mostmeg biosba kísérletezek, mert őszintén, már nem köt le. Ha lekötne, nem itt lógnék ;)

Új hozzászólás Aktív témák