Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz zebra_hun #13607 üzenetére

    Akkor a 10900K is tökéletesen megfelel, mert én azt is olvastam (anno) hogy silicon lottery CPU kell (10850K) abból is. :)
    10900K-t nekem is delidelte Pio és jobb is lett!
    Jelenlegi (nem BIOS-os) beállításokkal 5.0GHz is megy simán, de 4.9GHz-n pl. jobb pontokat kap, mint 5.0-n.
    Ez köszönhető a nem túl jó finomhangolásnak is. Obsidian szoftver az nem ér fel reszletes BIOS hangolással. Gyári laptop BIOS az teljesen zárt....csak boot ami állítható meg pár biztonsági (TPM 2.0 meg hasonlók) beállítás.
    A laptop hűtés is rendben van, mert vizes blokkot vettem (Kínából a kínai alliról külön) direkt ehhez a típushoz gyártottat. :) /Clevo X170SM/KM-G DTR Gaming Ultra series/

    Jelenleg gyógykórházba vagyok, még 2 hét mire (remélem) ki engednek, műtét utáni rehabon vagyok Hévízen.
    Majd úgyis jelentkezem ha gép közelben leszek majd, de még nagy átépítésre is sor kerül majd. :R

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák