Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz Raga.cs #10735 üzenetére

    Köszi. Majd gépről is megnézem, melóból és mobilról nem az igazi. Telóról az első nekem "életképesebb".
    Már nem emlékszem, hogy hogyan csináltam a Battlefield-re, bele kellett másolnom a játék gyökérbe, aztán még pár .dll-t is, hogy működjön, aztán jöttek a VooDoo cuccok.
    Végén egy szép dx11 lett az öreg Bf. Azt tudom, hogy lehet borzalmasra is állítani, jópár órát eltököltem, mire minden fényt, anyámkínját beállítgattam. Ez már sok éve, nekem minden játék a D meghajtón, semmit nem kell telepítenem, ha új windowst rakok, registry-ből összefűztem mindent, egy katt, aztán minden működik is a hosszadalmas telepítgetések helyett. Doksikból meg mentve vannak a könyvtárak.

    Képet nem tudsz mindenhonnan betenni. Az abload.de képeit be tudod tenni, de magyar képmegosztókat nem.
    Én beszúrom linknek is, úgy egy katt, illetve képként is a mobilosoknak. Nekik jobb az, egyből tudnak nagyítani.
    A link meg a pc-seknek, hogy ne kelljen kép megnyitása új lapon bajlódni. Kép hivatkozásra ügyelj, sokszor nem jól kopizzák ki, aztán nem úgy jelenik meg.

Új hozzászólás Aktív témák