Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz kiszpista900 #8544 üzenetére

    Még nem vagy vele kész ;)
    Most jön a lényeg. Akkor elfogadod a 4700-at, és megkeresed azt a vcore értéket, ahol elkezd hibázni. Hwinfo utolsó sora, whea néven. Ajánlom a 10 perces futtatást, ha kevés a fesz, kapsz L0 whea hibát. Addig menj le vele, amíg ezt eléred. Ez kb. nálad 1.10, 1.12V körül lesz, de ez tipp, meg kell csinálnod.
    Ha pl 1.10V-nál jön a whea, állítsd be 1.12 - 1.125V-ra és használd. Úgyis a napi használatban derül ki, hogy elegendő e a fesz.
    Még azt is tanácsolom, hogy készíts bios mentést. Elnevezed 4.7GHz-nek, és a hőmérsékleted egész jó, így én kitökölném a 4.8-at is. Hwinfo menjen mindig, figyeld a hőmérsékletet.
    A futás közbeni vcore-t figyeld, fenét sem érdekli a bios-ban beállított érték.
    Most jut eszembe, Giga lapod van, ott a vrvout mezőt kell nézni, az a die sense. Mindegy, keresd meg a legalsó határt.
    Még valami.
    Ha készvagy, indítsd el a cbr23 30 perces stabilitástesztet. Az utolsó másodpercben készíts egy fotót úgy, ahogy én linkeltem.
    Azt már viszont a véglegesített beállításokkal.

    ××××××szerk××××××××

    Szép az a hwinfo kép, csak rendezd el jobban bitte. Vrvout látszódjon, és a whea is. Baráti értékek, szép.

    Droid:

    Szépet megy a 12-es, bemutatónak köszi :R , de úgyis a 10900,al fogok hasonlítani, az az én kategóriám ;)
    Óvatosan kell bánnom vele, 384W-ot nem is láttam még :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák