Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Achill3uS

    veterán

    válasz kicsipapucs #292 üzenetére

    Ahogy keldor mondja, te épp ilyet fogtál ki. Ha jól láttam XS-en azonos batch-ből származó cpunk van, a tied hüvösebb az enyém nem.
    Prime load kérdésben egyetértek, unrealisztikus fos ezt már Intel is marketingnek használja, hogy engedjük el. Kell valami huzosabb render tesztből pár kör vagy firestrike cpu teszt loopolva pár kört és ha megbirja sose fog lefagyni.
    "de igy se tudok 1.30v fole menni tesztre se" Ehhez kérek kontextust.
    Direkt nem adtam ennél több infót mert nem is kell :D Giga lappal tolom abban nincsenek ilyen fancy beallitasok, latom, hogy mennyi fix vcore-t osztok ki mekkora LLC mellett (egyébként high-t használok az 4-es a 7-es skálán) és kb ennyi. hwmonitor vagy cpuz melyiket olvassa vissza gőzöm sincs, de gondolom die sense-et használ a lap, erről hicookie-t kell megkérdezni ha érdekel. Ez az 1.30 bios set: loadban 1.296-ra esik cpuzben. mérőpontok nincsenek a lapon, szóval nem mértem ki, nem tudom, hogy mennyire reális. De szerintem ár-érték arányban magasan a kinálat legjobb lapja.

    [ Szerkesztve ]

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Új hozzászólás Aktív témák