Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz t72killer #1283 üzenetére

    A másodiknál nem kicsi repedés van. Szerintem a korszerű szellőzés lehet az, mert egy ilyenen tuti hogy belülről ki lehet látni :D és a hő is prímán szökik.

    Egy régi 2008-as eset jut eszembe :
    Házat/lakást, akartam venni. Hirdetés : belváros, ház, csendes kis utca, saját kerthelységgel.
    na mikor odamentem kiderült, hogy a "saját" kerthelység az osztozik közösen négy másik szomszéddal. Ok, hát nem örülök, de belefér.
    Bementem a lakásba, na az tényleg frissen volt festve minden helység, látszott, hogy pár hete nagyon szorgos kezek igyekeztek szalonképessé varázsolni (kissé gyanús, hogy eladás előtt pár héttel miért csinált full restot, de frissen felújjítottként hirdetve).
    Az eladó egy jóféle Milf volt, a lánya viszont... atyaég srácok! odab*szott a kiscsaj, és ki is öltözött rendesen, volt design, már csak a csaj megért volna egy próbát. :D
    Hanem aztán az ingatlant végigjárva (miközben a kiscsaj gyanúsan érdeklődő volt - már gyanúsan - ) feltűnt, hogy a bútorok úgy általában érdekes helyeken vannak ledobálva. Aztán megláttam az egyik szekrény mögött egy akkora repedést, ami konkrétan a kék eget tárta elém. Letettem az üveggolyót (minden ingatlan nézésre viszek és figyelem, hogy gurul-e) itt egyre csak gyorsult, jóformán bárhová tettem.
    Kimentem a házból és az udvarról megnéztem (befelé nem volt alkalmam mert a lány keblei elvonták a figyelmemet) Hát a háztető egy részén púpot vettem észre, és azt, hogyha az udvarról nézem, nyilvánvaló, hogy a ház ketté van törve(!) keresztben, és az egyik fele süllyed a másik meg maradt a helyén. Nyilvánvalóvá vált, hogy anya-lánya miért akart olyan gyorsan megszabadulni a háztól, gondolom már csak dózer téma volt, és kiakartak szállni minél jobban. Kérdés lehet-e építeni a helyére? De nem az én kérdésem... Léptem mint akit kergetnek.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák