Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz KROK640 #819 üzenetére

    Jogos, a piaci torta igencsak kicsi szeletét nézegetem, erre fókuszálok keményen (nagytelkes vidéki-nagyonvidéki ingatlanok). Kíváncsivá tettél, csináltam egy gyors kört a sógoroknál: ezen az oldalon a 3000m2-nél nagyobb telkek közül a messze legeslegolcsóbb 10€/m2 áron megy, a tipikus érték viszont a 30-50€. Ez a somogyi-zalai hasonló méretű telkek árának 3-10x-ese meg mégtöbb, ekkora különbség a keresetekben nincs.
    Egyébként Mo-on is egyes helyeken extrém árakon mennek a telkek: ahol korlátozott a mennyiség belőlük, pl Balatoni települések.

    Igen, mint minden másnál, az eladó könnyen lehet önfejű/próbálkozhat be, hátha drágábban is elviszik - ahogy azokat a fajtákat, amire komoly igény van, viszik is, mint a cukrot. Az ilyennek csak az idő és a menetközben felmerülő költségek hozzák meg az eszét, nincs mese, folyamatosan követni kell egyes ingatlanokat és figyelni, kb milyen áron kelt el.

    Azt próbáltam még végiggondolni, van-e bármi ráció abban, hogyha lakóházas a hely, akkor a CSOK-f.sznak a másik végén legyünk, de totál esélytelen (pontosabban csak Mo-ra költözéssel van bármi esélye), mert ugye állandó jelleggel a támogatott ingatlanban kell lakni+különben se vagyunk túlságosan kisegítve a 2gyerek után járó 2,6millával aminek a felét csak akkor kapja meg a delikvens, ha vmi túlárazott szakival felújíttat.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák