Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    Topikgazda

    válasz Xpod #637 üzenetére

    "Erre jó az audit, mert ott kiderülnek a dolgok, mi van és mi nincs."
    Ja én arra gondoltam, hogy megkérdem a rendszergazdát, hogy mi hogyan van beállítva, vagy megkérem, hogy adjon jogot a megnézésére. :D

    "Ez mondjuk nem igaz, hogy nincs teendő. Annak megfelelőssgét is ellenőrizni kell. Mondjuk egy sima PPTP szervert úgy vágnék ki az ablakon, hogy kerettel együtt menne."
    Ja igazad van.

    "Cselekvési tervben nincs ha, ott csak a hiányosságok kezelésére előírt megoldás szerepel + 1-2 szükséges infó."
    Én is így gondoltam.

    "Na erre való a kockázatelemzés, hogy meghatározd a prioritásokat, határidőket."
    Jó, de milyen dokumentum ennek a kimenete? Én azt tudom, hogy például szoftverfejlesztésben vagy akár csak security-ben a ticketingnél erre vannak célszoftverek, amiknél hozzáadhatsz egy új issuet vagy ticketet és végig lehet követni, hogy hogyan oldottad meg a problémát, milyen határidőt tűztél ki, mikor zártad le. Biztos, hogy létezik erre is célszoftver, aminél hozzá tudom csapni a feladatokat és a határidőket vagy legalább a prioritásokat. Az excelt messzire kerülöm ilyen célokra. Legrosszabb esetben gitea lesz és a doksikat gittel verziózom egy repoban, csak akkor HTML vagy MD formátumok kell használnom náluk, hogy szöveges, ne bináris legyen. Viszont az issue trackereket sem kimondottan erre találták ki, kell, hogy legyen valami jobb. Rákérdezek máshol, kíváncsi vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák