Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soundman1

    senior tag

    válasz nandozo #7594 üzenetére

    Azért mondtam hogy este, mert ma hosszúzok, most fogok neki, majd holnap este tudok leghamarabb érdemben írni. Ugye a tapasztalat is azt mutatja, hogy 3 óra aktív használat alatt ki szoktak jönni a nagyobb bugok és az Android is állítja, configolja magát figyelve az akksit is cca. az első 24 órában. Majd jelentkezem.

    SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

  • soundman1

    senior tag

    válasz nandozo #7594 üzenetére

    Nekem összességében nem jött be ez a batsilos MIUIv5 v1.0.
    Ez egy KK-ra ráhúzott MIUI, olyan mintha egy MIUI Lite lenne az 1.0.13-ra rátéve. Nem is lenne ezzel baj, használnám, de a következők miatt megyek vissza a gyári romra.
    - Magyar nyelv 10%-os, össze vissza jelenik meg a magyar nyelv, a többi angol
    - Próbáltam tegnap éjjel a jBart progival vagyula fordítását belerakni a zip-be. 2 MB-al nagyobb lett a zip, fel is ment a zip recovery-ből a telóra, de nem változott semmi, 10%-os magyarság megmaradt
    - Ezt követően próbáltam belakni a rendszert. Szuperül testre szabható, MiTool-s részében egy csomó mindent lehet állítani: tetszett! Ígéretes rom, a gyári menüt (minden magyar) is be lehet hívni MiTool-sban, mert valamit csak itt tudok állítani, pl a két SIM közötti váltást :F .
    - T9 a Phone alk-ban nem működik, itt egy fehérre skinezett, miui-s kinézetű gyári phone alkalmazás van, nem a miui tárcsázója
    - A flip tok nem működik, de lehet, hogy valamit elállítottam a nagy configolásban.
    - Nem erőltet semmit a MIUI, korábbi telómon volt ilyen nem official MIUI-s tapasztalatom
    - A nagyobb baj, hogy néha feldobja az android.process.media alakalmazás leállt üzit, és a legnagyobb bajom, hogy a MyBackup alkalmazás felrakja, de indulás után kifagy.

    Szóval, ha van nálam szakértőbb kolléga, aki végigpróbálva mindezeket jBartban csinálna egy full magyar romot (Mi-Tools angol maradhat) és megoldaná a kifagyások okát, már tenném is fel a főztjét. ;)

    SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

Új hozzászólás Aktív témák