Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz Tikakukac #48143 üzenetére

    Igen, akkor ez a 90+ fok tényleg nem ok akkor, ennek utána kell menni még.
    És amúgy nem lehet hogy csak simán poros belül a borda ? Alul a szellőzőrácsokon is látok azért porosodást.
    Ha sűrített levegővel [link] kifújom, az ok, ugye ?

    Az a gép azért volt jó árban, mert ott van valami.
    Minden bizonnyal a képen látható sérülés...
    A legrosszabb eset, ami előfordulhat, hogy ki kell cserélni a hűtőt.
    Ahogy írták itt is az előbb (de én is pont utánanéztem), 6000-ért lehet kapni ebay uk-ról.
    Szerintem - ha ez lenne a helyzet - még ezzel összeadva sem rossz ár a gépért.
    A beszerelést meg megoldom én is, max. kicsit tovább tart (HMM-be belenéztem, szét kell bontani rendesen, de max. 3-4 óra alatt szerintem még nekem is meg van az egész); és érdekel is amúgy a gép belülről, szóval az eltöltött idő nem annyira probléma.

    Az alsó házon ezen a sérülésen kívül nincs más, ez pedig alapvetően esztétikai (nem fog emiatt még tovább törni, szétesni).
    Az alaplap pedig rendben van (lefuttatok még pár tesztet azért a következő 4 napban, de eddig semmi hiba nem jött ki).

    WWAN-t és a GPS-t is kipróbáltam, működnek (illetve a GPS-t még csak addig, hogy 1 műholdat behozott, nem mentem ki szabad ég alá).
    A WWAN az USB-s stickekhez képest sokkal nagyobb sebességet ad - minden bizonnyal a normális antenna miatt.
    Amúgy feltelepíteni szerintem közel sem volt olyan bonyolult, mint egyesek írták.

Új hozzászólás Aktív témák