Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Fifi

    őstag

    válasz bwoay #2659 üzenetére

    Hali!

    Nem, már itt van :)
    Azt kérdezték, hogy hétfői átvétel jó lesz-e nekem.


    Első tapasztalatok:
    - Meglepően pici! Hát aki ezen használja az avi lejátszást, az már nagyon beteg, de jó hogy tudja :DDD
    - kb. 1,5 óra alatt feltöltödött (gondolom nem volt teljesen nullán az aksi)
    - Nincs particiónálva, az egész diskre van vfat filerendszer, ez kicsit furcsa volt
    - Amit elvártam tőle, azt tudja: mp3/ogg/flac lejátszás :)
    - logo.ilb törölve ;)
    - A text file-nak kötelezően txt kiterjesztés kell, mert nem ismeri meg.
    - A feltöltött jpg fileokat tényleg nem lehet törölni a játékoson csak a pc-ről? (ennél a típúsnál nincs uszó/buborék menü, mint az audio és txt fileoknál).
    - Idézet az infopatika oldaláról: ''keresés ID3 információ alapján (szám címe, előadó)'' ezt hogyan kell?
    - A kapott kezelési utmutatóhoz képest bővült az fw (most 1.21-es van gyárilag):
    ~ Setting/General/Beep -> ez mi? először arra gondoltam, hogy billentyűhang, de nem
    ~ Settings/General/File browser/Music opcióban kifagy csak a reset segít, bár ekkor volt magától reboot is. Mindegy úgyis a file opciót használom.

    Hirtelen ennyi, de majd az angol manualt is elolvasom, ezért ha avlaki kapásból tudja a kérdéseimre a választ, ne tartsa vissza magát :)


    [Szerkesztve]

Aktív témák