Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fokukac

    nagyúr

    na, most így nappal leírva (most magamnál vagyok)

    ----------------------

    Tegnap frissítettem rajta a szoftvert, és azóta a 24p-s videóknál a tv nem tudja, hogy milyen jelet kap / vagy a médialejátszó nem tudja, hogy milyen jelet küld, az látszik, hogy váltogat 1080p/60Hz és 1080p/24 Hz között; amikor pedig abbahagyja, lila csíkok villódznak (van olyan, hogy a fél kép lila!) és inverz képek jelennek meg a kontúrok körül (mint régen, 6-8 éve a divx videókban, amikor beletekertél), és hangja sincs :(
    Ha kikapcsolom a "24p" opciót a lejátszóban, akkor lejátssza 60Hz-en, megszűnik ez a csíkozódás, villódzás, van hang rendesen, csak egy picit ugye riceg a pulldown miatt.
    Néha ugyanakkor, amikor visszalép a menübe, és visszaáll 1080p/60Hz-re, akkor is megmarad a lila villódzás.
    Még az előző firmware-rel végignéztem pár filmet rajta egy barátom tv-jén, és ott nem csinált ilyesmit... :( Sőt, még este is ment egy fél órát, a szoftverfrissítés előtt...

    Nem egyszerű az élet, ha én szórakoztató elektronikai / számítástechnikai kütyüket vásárolok, ott kő kövön nem marad. Most egy picit azért frusztrálva vagyok... pedig az 50S20-assal együtt elköltöttem 280 ezer ft-ot. :(
    és még dolgozni is kéne...

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák