Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mixerymoszat

    csendes tag

    Sziasztok!

    Remélem jó helyre írok az alábbi ügyben!
    A topic címében megnevezett régi htc mobil tulajdonosaként rendszeresen meggyűlik a problémám azzal, hogy valami nagyon hamar valami felemészti a telefon belső, rendelkezésre álló kb 130MB-nyi szabad memóriáját.
    Gyakorlatilag nem hiszem , hogy 100-200 SMS vagy pár száz bájtnyi kvázi notepad jegyzet miatt enne.
    Be van élesítve a mobilnet, illetőleg 3G...
    Lehetséges lenne, hogy valamiféle rejtett rendszer mappába folymaatosan letölti a frissítéseket és megtelik amemória?
    Gyakorlatilag ilyenkor teljesen használhatatlan, természetesen sem SMS küldésre/fogadásra nem alkalmas, a nem fogadott híváslista teljesen káosz, azt sem tudom ki hívott, ha épp nem érek rá és nem tudom felvenni...stb. Borzasztóan zavaró, idegesítő.
    És úgy gondolom, hogy egy ilyen klaiberű telefonnak azért ezt nem lenne szabad megcsinálnia. Van benne egy 2 gigás microSD, de arra bezzeg semmit sem pakol, csak mindig abelsőre. És nem is lehet - ha jól láttam- eállítani, hogy a külső kártyát használja alapértelmezettként...

    Akinek van ilyen telója, találkozott már hasonló, vagy pont u.ilyen pronlémával vagy esetleg tudja mi a megoldás, írjon, amint tud!

    Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!!

    Nagyon gondolkodom azon hogy magát a telefont kéne lecserélnem, hiszen ez nem állapot, hogy másfél havonta kb kézzel ki kell írogatnom ppaírra mindent, jegyzeteket, SMS-eket, névjegyeket, mivel a PC progi sem tökéletes valamiért...

Új hozzászólás Aktív témák