Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz bbazsy #5 üzenetére

    Kicsit pontosabban nem tudnád?
    Ha én azt tudnám... megcsináltam volna!:DDD Bár a végén már nagyon nem szerettem a felsorolt problémái miatt, és inkább megszabadultam volna tőle, amiben végül kapóra jötta a Sulinet, így lett nagyon tuti Canon S530D-m...:)

    Annyit tudok segíteni, hogy egy nagy fekete gumiizé rugója tűnt lazának, ha nincs bent papír, konkrétan látszik, ha meg van, akkor affölött megy el közvetlenül, ha épp behúzza.

    Viszont ha a helyedben lennék, és tényleg sokat kéne nyomtatni vele, nem szenvednék, hanem vennék valami használhatóbbat egy hozzá való patron árából, esetleg kettőből, ugyanis nagyobb mennyiségnél nem csak az idegeidet kíméled, de a pénztárcád is... (A Canonhoz pl. 2,5K a patron, ehhez meg 9K körül: annyival tuti nem bírt többet...) Viszont ha félreértettem, és nem kell nagy mennyiségre, akkor ideig-óráig ki lehet bírni az etetést is, vagy esetleg szervízeltetheted, de az meg ugye drága, stb. Ha tudnám a konkrét megoldást, szívesen segítenék!:B Sorry, hogy csak ennyi a tapasztalatom az ügyben.:(

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák