Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz zolynet #26003 üzenetére

    Ne is mond, én is kapizsgálni kezdtem az elmúlt hetekben.
    Ugyanis az ismerősöm a kezembe nyomott 300 rongyot, hogy vegyek az FN2-jére Skunk2 direktszűrőt és leömlőt.
    Az a baj, hogy ettől semmivel sem lesz jobb, max rosszabb, ehhez illene még egy hondata flash pro, ami alaphangon 200+ ezer, és kikapni a középső dobot, mindezt beprogramozni, beszerelni és nyerne vagy 10 lóerőt több pénzért mint amennyiért én idén eladtam a VTi-met :DDD ez betegség mán, rohaddrága basszus :DDD

    T1-R meg VTi-re egyszerűen tökéletes, extra tapadás, esőben is kiváló, és a tapadás/kopás indexe is kiváló :K
    Remélem sikerül majd eladni nekem is, engem sem sürget az idő, csak hát kiaza gyökér aki 205 17"-es gumit vesz, nagyon mellényúltam vele :B

    Inti - igazából a víz nem érint, nem hajtom esőben, max. csak ha váratlanul elkap, vagy nagyon muszáj menni valahova és nincs más lehetőség :)
    Az a cél, hogy szárazon legyen odaverős, arra akár semi-slicket is vehetnék, de nem akarok annyira a végletekbe menni, mert előfordulhat hogy esőbe keveredek, de lehet (nemtom) a zsaruk, műszakisok sem néznék jó szemmel, sokkal drágább és gyorsabban is kopik, gyakorlatilag 10e alatt kuka :(

    honda23 - jaja, ő az :K Én már a 6os evot is megtépáznám, és gurulnék is vele egy repülőt :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák