Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sliderxy

    senior tag

    válasz Sirpi #88 üzenetére

    Grat. Szép teljesítmény. :K

    Release Date dátumot látom már több helyen, hogy júniust írnak.
    Lehet a sztoriról valamit tudni? Előzmény lesz, ami bemutatja Hornet történetét vagy esetleg a Hollow Knight eseményeivel párhuzamosan láthatjuk majd az eseményeket az ő szemszögéből?

    Van yt-on egy rajongói animációs videó, kb másfél perc, biztos láttad már. Egy hasonló filmet, sorozatot simán el tudnék képzelni. De akár egy olyan rajzolt világút is, mint amilyen a játékban van.

    Mennyire lett egyébként sikeres a játék? A végén láttam, hogy anno ez egy kickstarter projekt volt, aminek köszönhetően a két fő fejlesztő srác meg tudta valósítani az álmát. Jó, hogy vannak ilyen feltörekvő tehetségek. Olyan sok tucatjátékot készítenek már a stúdiók, hogy sem kedve, sem ideje nincs az embernek azokkal foglalkozni.

    Ha csak az Assassins Creed szériát nézzük, már az is önmagában olyan, hogy rengeteg időt bele tud ölni az ember, de számomra már akkora élményt nem adott a sokadik rész, mint amikor az első résszel játszottam. Syndicate-nél le is álltam a szériával.

    Ez a játék viszont újra eszembe juttatta azokat a pillanatokat, amikor még bőven volt időm nekiugrani egy-egy ígéretesnek mutatkozó címnek. És azok nagyon is jók voltak, egyediek a maguk módján, talán ezért is lehetett az, hogy rétegjátékká váltak és sajnos ennél fogva szépen lassan el is haltak. Egyik ilyen nagy kedvencem a Black & White volt, amit még a Lionhead studio fejlesztett. Abban az időben nagyon merész lépés volt egy ilyen játékot fejleszteni és piacra dobni. Nem tudom mennyire lehetett ez akkor sikeres, sosem olvastam utána, de készült egy kiegészítője és egy talán nem túl jól sikerült második része is. Aztán ez a műfaj kb. meg is szűnt létezni.

    Tegnap megkerestem a Grimm Troupe DLC-hez vezető utat. Láttam Dirthmouth-ban a sátrukat, el is kezdtem felvenni a fonalat. Érdekes, hogy túl mutat egy kicsit az eddig megismert világon, mondja is az egyik karakter, hogy messziről jöttek.
    Erről eszembe jutott, hogy a kis hősünkről sem derül ki túl sok minden. Egyszer csak odakerül Dirthmouth-ba. Vagy csak én nem követtem le jól az eseményeket?

Új hozzászólás Aktív témák