Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirpi

    senior tag

    válasz Sliderxy #89 üzenetére

    Úgy tudom, a Silksong folytatás lesz, és Pharloom-ban fog játszódni, nem Hallownest-ben, szóval még kérdéses az átvezetés.

    A knight-ról pedig ki fog több derülni, csak el kell kezdened kimaxolni a játékot. Van egy úgynevezett True ending, ami sok mindent megválaszol.

    Ehhez többek között 1800 essence-et kell gyűjteni. Háromféleképpen szerezhető:
    - Dream Warrior (akik közül ha jól értettem, Markoth-ot már elintézted a Colosseum alatt. 7 van belőlük. Van pin is, ami mutatja őket a térképen).
    - Dream Boss (normál boss-ok erősebb változatai, pl. Soul Master -> Soul Tyrant. 5 van belőlük, és jól fizet, mert mindegyikért 300-at ad, sőt van egy, amelyik 400-at ér.)
    - Whispering roots (15 ilyen fa van szétszórva, és összesen 482 essence-t adnak. Ehhez is van pin)
    - +1 Random (ez annyira nem érdekes, de egy bármilyen ellenfelet lecsapva 0.5% eséllyel kapsz egy essence-t is a geo mellé. Ez speckó charmmal egyébként növelhető).

    [ Szerkesztve ]

    Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

  • Sirpi

    senior tag

    válasz Sliderxy #89 üzenetére

    Ja, és a sikeresség... Voltak olyan hírek, hogy a fejlesztőcsapat a kaján spórolt, hogy kihúzzák valahogy megjelenésig... A kickstarterről bejött kb. $50.000. Azóta eladtak több mint 3 millió példányt, és pl. az Xbox game passban is benne van. Szóval azóta valószínűleg fordult a kocka, és azért is kell a folytatásra ennyit várni, mert a pénz már nem igazán szempont és szeretnének inkább tökéleteset alkotni.

    Az tuti, hogy én day 1 meg fogom venni Steamre.

    Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

Új hozzászólás Aktív témák