Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hlsandor

    újonc

    válasz cocka #1322 üzenetére

    HI!

    Elnezest, hogy ekezet nelkul irok, de ahol jelenleg galyazok, nem ismerik a magyar ekezetes irast. Csak UK billentyuzet van... Kisse felkavarodott az alloviz!
    Eddig csak olvastam, de mostmar irok is!

    >az interneten utánaolvasott a dolgoknak...a számlaválasztás is hasonló kategória.

    Mar megbocsass, de akkor mi a sz@rnak is van ez a topic? Elegendo csak az interneten utanaolvasni a dolgoknak? Mert ahogy olvasom az alabbiak szerint, nem ezert lett anno megnyitva: (lasd. topicnyito kezdo mondatok)

    >Azon nemes egyszerű indíttatásból nyitottam eme topikot, mert szeretném lecserélni otp junior bankkártyámat/számlámat/folyószámlámat, valami másra, ami:
    -havidíj-mentes ... stb.

    Pont ennek a kriteriumnak felelt meg a fikazott Citi ajanlat! Es a vicc es a gunyoldas kozott is van kulonbseg! Viccelodni kulturkornyezetben is sikkes, gunyolodni meg...

    >virtuális billentyűzetet én is használtam, amikor a rendes billentyűzetem nem működött

    Nem ertetted? Csak a bejelentkezesi adatok beirasahoz hasznalta Halka a virtualist, a tobbit mar feltetelezem normal billentyuzeten irta be!

    >betörök a gépedre és pénzt illetve adatot lopok tőled

    Igen, ez ma mar sikk, sot mitobb uzlet! Meghozza nagy uzlet! Az email cimeket adjak-veszik a neten, hat meg a banki adatokat! Nem hallottad, tele volt a sajto: CH-s bankokban tarolt bankszamlakrol keszult DVD-t vasarolt a kormany, az adocsalok leleplezesere! (nem a HU)
    Nem kell, hogy penzt lopjanak toled, eleg ha a levelezolistadbol kimasoljak a partnereid cimet! Es azutan mar az o nevukben kuldozgetik a spamjaikat! Igen ez errol szol!

  • hlsandor

    újonc

    válasz cocka #1324 üzenetére

    Irtad:

    >ami majdnem teljesen kimeríti a flame-elés

    Ez pontosan mit jelent? Jot, vagy rosszat? Faj? Netan magyarul is kifejtened?

    >És igen, elég ha átnézed a díjszabásokat...

    Igen, pont erre a celra lettek ajanlva a PSZAF penzintezetsemleges
    osszehsonlito oldalai, amelyek segitsegevel tenyleg objektiven
    tudod kiszamitani a bankolasi szokasaidnak legjobban megfelelo
    kondiciot! Ahhelyett, hogy kiprobaltatok volna, tovabbra is csak
    hujjogtatok, hogy ilyen nincs, meg reklam stb! Pedig igen egyszeru,
    csak el kell olvasni, ahogyan te is ajanlottad!

    >Amikor a gúnyolódást említed kire célzol?

    Például az ilyen es hasonlo kitetelekre:

    >amikor urrá lettek rajta paranoid félelmei.

    Irtad:

    >Egy jó spamszűrő sok ilyen problémára gyógyír.

    Csak az a baj, hogy nem nekem, hanem mas szazezer embernek kuldik
    az ismerosom neveben a spamokat! Nekem mar a szerver is megfogja
    a spamot, de nem mindenki el vele!
    Ilyenkor nyilvan a feladot szidjak, aki vetlen benne! Es nem magya-
    razhatja meg mindenkinek, hogy nem o a hunyo!

    Szerintem terjunk vissza az eredeti topichoz, ne keressunk a kakan
    is csomot, es lehetoleg ne fikazzuk egymast! Inkabb a topicnak meg-
    feleloen ird meg, te az eredeti felteteleknek megfeleloen, melyik
    penzintezetet ajanlanad, amelyik ingyenes szamlavezetest, bankkar-
    tyahasznalatot, korlatlan szamu ingyenes penzfelvetelt, es ingyenes
    atutalast biztosit bankon belul es kivul is! Azonkivul online is tel-
    jesertekuen tudjam hasznalni, termeszetesen azt is ingyen! A lekotott
    betet temeja nem erdekel, mert azt CH felsegteruleten oldom meg!
    Orulnek, ha tudnal az emlitett Citi-n kivul ilyet ajanlani, mert nekem
    is gondom, hogy a csaladom hol heyezze el és kezelje az atutalt pen-
    zemet! Mint irtam, csak forintalapu felhasznalas erdekel!
    En atneztem az ajanlott PSZAF tablazatokat, es meg kozelitoen sem ta-
    laltam az ajanlottnal jobbat!
    Az a bizonyos 150 eFt egyszeri atutalasi osszeg hala Istennek nekem
    nem akadaly, mivel ennek a tobbszoroset kuldom haza!
    Ne azt ird, hogy olvassam el, mert azt mar megtettem, es nekem is ha-
    sonlo eredmeny jott ki!

  • hlsandor

    újonc

    válasz cocka #1327 üzenetére

    Senki nem mondta, hogy a belepest probald ki! Hanem a PSZAF linkeken levo optimumkeresot! Az ad azonnal valaszt arra, hogy azokra a feltetelekre, amit leirtam melyik kinal jobb lehetoseget! Vagy kozvetlenul olvasd el a Citi "Nulla forintos" szamlaajanlatat!
    Kulonben mar megint eppen te irtad le, hogy ilyen nincs! Hat akkor amirol beszelunk, az mi a fene! Legalabb egyszer olvasd mar el, hogy mit kinalnak, es azutan merd mondani, hogy ilyen nincs! Akinek a havi jovedelme eleri a 150 eFt -ot, annak az nem feltetel! Akinek meg nem eri el, az ne ezt valassza!
    Kulonben altalaban a bankoknal is igaz, ami a mobiltarifaknal, hogy olyan csomag, amely minden szempontból jó, olyan nincs! Nekem szerencsemre, most pont azok a feltetelek jottek ossze, amelyek szamomra fontosak! Leirtam, nem ismetlem! Ha neked nem ez kell, hanem fizetni akarsz a szamlavezetesert, havonta csak ketszer vehetsz ki dijmentesen ATM -bol, fizetni akarsz eves kartyadijat, am tedd! Es amit lobogtatsz, a netes elerest, az mint irta Halka, itt is megvan, es az is ingyenes! Mint irta, itt nincs ugyan akkora biztonsag, mint az OTP rendszereben, de leirasod szerint ez teged nem erdekel! Engem erdekelne, csak nem tudok tenni ellene!
    Reszemrol lezartnak tekintem a diskurzust, kerlek tekintsd te is annak! Ez a vita nem vezet sehova, kulonosen nem, ha meg arra sem vagy hajlando, hogy elolvasd a felmerult csomag tartalmat, es csak azt szajkozod, hogy ingyen semmit sem adnak! Jobb megoldast irhatsz, mint ahogy azt kertem is, (varom is!) de az meg nem erkezett meg!

Új hozzászólás Aktív témák