Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz axioma #31414 üzenetére

    Az UC Partner Aktív Zéró csomag nyitási akciót leíró hirdetményt én nem találtam, és korábban sem láttam még, szerintem nincs kötve lejárati dátumhoz, mert a számlacsomag nem akcióhoz van kötve, mint Pl. a CIB "BM" ECO csomag, ahol külön számlanyitási promóciós hirdetmény van erre.

    Amíg van ez a csomag az értékesített csomagok között, addig nyitható is, ha kivezetik, és átkerül a nem értékesített csomagok közé, akkor meg már nem.
    Ezt nehéz követni, számon tartani. Minden nap nézni kellene, hogy van-e változás.
    Ahogyan arra fel is hívtad a figyelmet, annak érdemes pár naponta ránézni a csomagra, hogy van-e változás, mert ha 2 nappal előtte bejelentik, akkor még van 2 napja az érintettnek megnyitni.

    Egyébként most is meghosszabbították a Partner Aktív Zéró csomagban a kedvezmény lejárati dátumát, a korábban nyitott ügyfeleknek: Az akció a 2021.04.21 előtt nyílt bankszámlák esetében 2024.03.31-ig

    Érdekes, hogy a csomagot leíró oldalon, a 2021.04.21 előtt nyílt bankszámlák esetében még 2023.06.30. napját írnak a kedvezmények dátumára, ami lehet elírás, vagy elfelejtették átírni 2024-re.

    Ami jelentős változás, hogy 2023. december 01-től csakis a Bankmonitor Kft-én keresztül lehet kezdeményezni már ezt a csomagot, tehát a többi lehetőséget kivezették, így az E.ON ügyfeleknek szóló lehetőséget is.

    Ami probléma itt az, hogy az UC 2 nappal előtte tette közzé ezt a hátrányos változást, így akik azzal terveztek, hogy pl. E.ON számlával nyitnak, azok már nem tudnak.
    Mivel ez a hátrányos változás csak a jövőbeni ügyfeleket érintette esetleg, és egyébként a Bankmonitoros nyitási lehetőség megmaradt, így a banknak nem kellett 60 nappal előtte ezen változást "bejelentenie".

Új hozzászólás Aktív témák