Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz sifarr #30095 üzenetére

    Köszönöm a sok sok tanácsot, és ötletet, ezzel lett csak feladva igazán a lecke. :D
    Még amire gondoltam, hogy mi lenne, ha legközelebb, amikor elmegyek vele felvenni a pénzt a bankból (Horvátország), akkor kérnénk a PIN kódját, és használná inkább a horvát MC kártyát itthon?(de amúgy a lejárati ideje 24 január, szóval lassan jön az új kártya) Tudom, hogy a konverzióval veszít valamit, de talán ez lenne a legegyszerűbb módja. A pénzt úgyis a horvát számlára kapja, (SEPA utalással nem tudom, hogy mennyire érdemes szerencsétlenkedni, illetve, hogy az OTP elfogadja -e rendszeres jövedelemnek a külföldi jövedelmet is? ) szerintem az lenne a legegyszerűbb, ha megtanítanám használni őt a bankkártyára. Lehet ez horvát bankkártya is. Nem gondolom, hogy a konverzióval többet veszít, mint havonta/ 2 havonta leutazgatni Horvátországba felvenni az eurót, itthon átváltatni, és KP Ft használni belőle. :F

    (Az meg, hogy egy 82 éves néni, akinek még a TV távirányítójának kezelése is gondot okoz, és a boltba is úgy megy, hogy kiönti a pénztárca tartalmát, hogy a pénztáros válogassa ki belőle a megfelelő mennyiségű pénzt a vásárláshoz, gondot okoz 4 szám megjegyzése, vagy félelem a használatától szerintem teljesen jogos - én ezért nem ekézem, segíteni szeretnék neki a legjobban, amennyire a helyzetben lehetséges)

    Eladó csúcs DLP házimozi projektor: https://hardverapro.hu/apro/projectiondesign_cyviz_f32_vizsim_mozigep_projekto_4/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák