Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bandus99

    őstag

    válasz moongoose #3211 üzenetére

    Teljesen igaza van, ha a meret nem gond, magyaran elfer a haziko akkor tornyot kell venni, lehetoleg vmi igenyeset.

    Nekem spec chieftec hazikom van, namost nem ez a leg leg leg haziko nem vitatom es nem is a moddingra szuletett, hiszen nincs plexi oldala stb stb.
    Viszont sztem igenyesen osszerakott az oldalat ahogy felrakod kis fulecskek feszitik, nem engedik rezonalni. Az eszkozok beepitese is elfogadhatoan igenyes, jo nem muanyag beepito eszkozokkel van feleszerelve, amikkel egyszeruen lehet ki be rakni a cuccosokat. Persze annak is van hatranya sztem, megpedig a holeadas. Szoval elfogadhatonak tartom, az ara is baratsagos volt, 8300ft. Egyeduli hatranya a meret, sajnos a sok kabelt nem sikerul megfeleloen elrakosgatnom, a szellozes utjaban van.
    Ventikbol alapban mindenfele furas faragas nelkul belerakhato elore 1db 12cm es hatulra 1 9cm oldalra az alaplap oldalan a vinyokhoz 1db 8cm !!! ez szamomra meglepo volt, elotte en codegen hazakkal talalkoztam csak. Aztan szukseg eseten a masik oldalara is lehet 1-1 ventit felszerelni a CPU es a VGA magassagaban.
    [link]

    Persze letezik ebbol torony is, csak az nem ez az arkategoria es nalam a hely miatt lett ez a meret.

    Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

Aktív témák