Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • terapeuta007

    aktív tag

    válasz Csabesz666 #77081 üzenetére

    uefi biosba beenged? ha igen akkor allitsd alaphelyzetbe. nezd meg milyen procival kapcsolatos cuccok vannak. allitgassad.

    a proci feszultseget vedd le 1.1-1.2 voltra ha nem akkorul van alapbol.
    (szerintem csak azert mertel1.75v ot mert n volt terhelve vagy proci benne sem volt)

    a proci orajelet vedd lentebb.

    nehany biosban belehett allitani hogy hány magot hasznaljon pl.2 vagy 4(lehet csak amd-nél van ez mert ott 1fizikai magot 2 logikai maggá varazsoltak a regebbi procikban)

    egyebkent eselyed sincs megjavitani tul összetett mérni is alig tudod az elpusztitasa nelkul. gondolom tobbretegu nyák.meg bevan vonva szigeteloretggel.

    Ezeket probald meg angolul van de csak nem okoz akkora problemat kép is van.

    A super I/O chip tud olyat okozni hogy nem bootol be.
    de nem valoszinu hogy az a baj. erre rakeresel van tutorial hogy kell cserelni. de valszeg nem ez a baj. last resortnak mebprobalhatod ha nagyon nem akarod kidobni a lapot.

    RAM okat nezd meg mukodnek-e. Lehet egy ramslot doglott be az alaplapon probáld csak 1db rammal bootolni.

    ittvan a link ahonnan s screnshotot szedtem. a te alaplapod pro verziojahoz irtak.[link]

    u.i én még nem láttam olyan alaplapot ami proci nelkul elindul. de lehet letezik.

    ez a kerdes amugy nem ebbe a topichoz tartozikamugy szerintem

    [ Szerkesztve ]

    Jimi Hendrix-Purple Haze

Új hozzászólás Aktív témák