Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MEGAL0D0N

    csendes tag

    Sziasztok
    Hosszas olvasgatás után és tesztek alapján én is beneveztem egy [link] Hisense 65A7500f-re.Nagyon sokoldalú készülék papíron.És az ára az pont belefért a keretbe. Kétségbeesetten láttam hogy ugrál az ára 177-239ezer között.Gyorsan megrendeltem az MM-ben és rohantam is érte. :C
    Múlt hét pénteken hoztam haza és nagyon boldog voltam.Nem a mérete miatt mert 3 éve projektorozom és hát az 100 col.De a kép amit produkált szó szerint elvarázsolt.Tudtam mit veszek és számítottam a VApanel hátrányaira. 3.5-4méterről nézem fura mód onnan sem tudok pont középre ülni.Igen valóban van némi bevilágítás a sarkokban de ha elhajolok valamelyik irányba akkor azon az oldalon csökken.Nem gondolnám magam "vájt szeműnek" de mióta olvasom a kijelzőn fellépő hibákat azóta látom.Szerintem simán együtt tudok élni ezzel a "problémával". Lehet messzebbről kellene néznem.
    Aztán az első ámulat elmúltával el is kezdtem a tévét beállítgatni és tesztelni.Számomra a távirányító macerás.Sok dedikált gomb amit én nem használok ellenben sötétben megnyomom.Túl sokat kell lépkedni a beállítások között.A telefonos app sem az igazi(fentebb már írták)rém lassú a gépelés vele.Dugtam rá egeret na az meg a képernyőn fekete csíkokat húz filmezés közben.Gondolom majd megszokom vagy lesz hozzá valami csudi távirányító.Ezzel is együtt tudok élni.
    Itthon 5Gwifi rooter van.Tökéletesen látja a tévét és a telefont meg a számítógépet.Én lassúnak érzem.Minden tartalom akad lejátszás közben.Majd bekábelezem.Biztos van rá megoldás.Én ezt a VIDAA dolgot teljesen elengedtem... Nem is értem.Elfogadom.
    Na akkor jöjjön a HDR.Vettem direkt HDMI2.0 kábelt.Össze dugom és csak nem lesz HDR.Könnyeimet törölgetve,fegyverem tárazása közben eszembe jutott, olvastam valahol ,hogy vegyük le a képfrissítést 24-30 Hz-re. Hurrá van HDR.Olyan boldog voltam. :DD
    Dolby Vision:Elvileg a tévé tudja. Na nem számítógépről.Vettem gyorsan egy külső vinyót hogy majd onnan. De nem.Nagyon sok formátummal próbálkoztam.De csak egy filmet képes lejátszani. (ready.player.one.2160p.dolby.vision.sl.remux-******.mp4) A specifikációban elvileg még Ts is tudnia kell de sajna semmi.Szerintem rossz a saját lejátszója.Ezért választottam ezt a tévét. Most tényleg vennem kell egy 100ezer forintos média lejátszót ha Dolby Visiont szeretnék nézni? :Y
    Na ezzel már NEM tudok együtt élni.

    Ha van valakinek valami ötlete vagy megoldása azt szívesen veszem.Nyugodtan írhattok privátban is.Minden megoldás érdekel.
    Köszönöm előre is a segítségeteket!

    Ui: Szerintem ez egy remek TV!!! Lehet csak én fogtam ki valami hibásat.
    Azt a HBO-go balhét én hogy tudom aktiválni 1 hónapra ingyen ha már jár a vásárlással?
    Jah.. A teszt kép nálam is el van csúszva. :)

Új hozzászólás Aktív témák