Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Hyena #635 üzenetére

    Wrapper nem lejátszó, csak, hogy világos legyen. A wrapper egyfajta kapcsolatot biztosít a Kodi, mint jukebox, és a belső lejátszó között.

    Ahpgy írod, a Himedia Q10 Pro tulajdonságai a belső lejátszóra vonatkoznak, minden más csak extra, ezért írtam, hogy nem kötelező használni a belső lejátszót Kod+wrapper-rel, nem kötelező használni Kodit, SPMC-t, elég sok más lejátszó is van, de a Kodit, SPMC-t folyamatosan fejlesztik, tehát van esély arra, hogy mégjobb legyen, azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy ez a Kodi androidos és nem Linuxos, tehát ami ott megy az nem biztos, hogy itt is megy.

    Nem ez a maximum, korábbi lejátszók stabilabbak, jobbak, ezt a lejátszót 2 hónapja dobták piacra egy Beta szoftverrel, hamarosan jön egy nagyobb javítás ami remélhetőleg a hibák 90%-át javítja, meglátjuk.

    Nekem Dune-im voltak, Popcorn, stb, nem látom vészesnek a helyzetet, sokkal kevesebb anyag van amit a HiMedia nem visz, Popcorn Dune több anyaggal küzdött.

    Mindig lesz olyan készülék ami valamiben jobb, mint a másik, de nem állítom, hogy ez a lejátszó nem versenyképes, én adok esélyt, hogy megjavuljon és nagyon erős gép lesz a piacon, feltéve, hogy kijavítják a hibákat.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • blakey

    titán

    válasz Hyena #635 üzenetére

    Amúgy valóban, ha nem hozza az elvárásaidat akkor vissza kell vinni. Eleinte én is így voltam, Dune Duo után a Popcorn A400 egy rémálom volt, próbáltam megszokni, nem sikerült, jött a Q10 Pro, eléggé zavaros volt az egész, de a Kodi beállításait már tudtam, mindent sikerült olyan szintre hozni, hogy már jobbnak véltem az A400-nál, aztán szép lassan jönnek a jobbnál jobb kiegészítők és most pl. a Kodi kadenciahelyesen játsza le az anyagaimat. Hozzáteszem, hogy már nincs 3D tv-m, sem UHD, egyszerűen FHD-ban nyomom és mindent visz.

    Nem tudom, hogy 1,5 nap alatt mit sikerült tesztelned, de az véleményem szerint arra jó, hogy "megy vagy nem megy" megállapításokat tegyünk, szerintem minimum 1 hét kell ahhoz, hogy valódi képet alkossunk róla. Nálam alapból Kodival indul a gép, tehát médialejátszó az egész felület, minden be van állítva ahhoz, hogy jól működjön.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • Joshi

    titán

    válasz Hyena #635 üzenetére

    Mindenképpen érdemes megvárni a következő javítást, ha azután se felel meg az elvárásaidnak akkor szabadulj meg a Q10 Pro-tól. ;)

Új hozzászólás Aktív témák