Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pazolini

    senior tag

    válasz Dorian #90535 üzenetére

    Csodálatos agymenések voltak azok! Persze túltolta a bringát, az kétségtelen, de vhogy ébren tartotta a transzcendens értelmezés lehetőségét. Hiánya érezhető. "Tigris kolléga" hangja színezi ezt a topikot, ha megengedhető itt egy ilyen szinesztézia. :))

  • #10726912

    törölt tag

    válasz Dorian #90535 üzenetére

    A misztikum egy dolog, a logikus értelmezés szintén, az igénytelenség a zenehallgatásban (pl mp3) szintén egy dolog. Hogy mi-micsoda, ennek megítélése nem annyira szubjektív, mint realizmus. A misztikum könnyen kiszűrhető, az általad említett ember nem misztifikált semmit, csak az mp3 szakértők ezt nem értik. Ettől Ő még realista alapon hifista, míg az mp3 rajongók meg nem hifisták, csak annak akarnak tűnni. Hogy mennyit pazaroltál el évek alatt, az nem a HI-Fi létét kérdőjelezi meg, hogy zenét hallgatsz, az nem jelenti, hogy hifista lennél (telefonról is szól zene, az sem hifi).
    rukh: komolyan magyarázni kellene több évtized után a Hi-Fi értelmét? Ha nem sikerült megtudnod mostanra, akkor már mindegy, nemde? A téma a Hi-Fi-ről általánosságban, ez ezen eszközeivel foglalkozik, hol van az ellentmondás? Az MP3 nem Hi-Fi eszköz, hanem egy rontott, hiányos adat. Innentől nem értem kérdésed, vagy azt, hogy mi a kérdés azzal kapcsolatban, amit írtam.
    Fapaci: ha megeszel egy paradicsomot azzal a céllal, hogy te magyar paradicsomot akarsz enni, de nem teszel meg mindent annak érdekében, hogy kizárd az átcímkézés lehetőségét, az átverés lehetőségét, akkor csak paradicsom evő vagy, nem magyar paradicsom rajongó. A magyar paradicsom is lehet jobb, rosszabb, a rosszabb magyar paradicsom lehet olyan silány, mint a legjobb spanyol paradicsom, de TE elvileg a legjobb ízű magyar paradicsomot akarod enni. De azt mondod, hogy az ízéből akarod megmondani, melyik a magyar...ebből következik, hogy egyre több a spanyol paradicsom, mert elhisszik, hogy az magyar, nem tudják, mi az igazi finom magyar paradicsom, és eszik azt a spanyol sz.rt, amit az igényes magyar paradicsom hívők lecsónak se akarnak enni.De az MP3 jó, mert van belőle remek spanyol paradicsom ízű is...hát jó étvágyat hozzá, én igyekszem magyar őstermelőtől vásárolni, és az ízekre koncentrálni, nem pedig arra, hogy lehet, hogy átvertek, de mivel nem tudom, hogy milyen is lehetne ez a paradicsom, ha magyar kertben nőtt volna, akkor már f-.sza..

Új hozzászólás Aktív témák