Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz Dorian #86324 üzenetére

    Persze az is közrejátszhat, de sajnos sok album tényleg csak 1-2 számos.
    Viszont ami meg nem olyan, azt simán beteszem a cd játszóba is, és végighallgatom :) ; annak ellenére hogy főleg a Spotin nyomulok. Esténként fejessel az asztali gép előtt meg még a youtubon is elvagyok.

    Amúgy én most kezdem azt érezni (így az isotek tápkábelekkel), hogy talán mostmár eléggé ki van maxolva a szedett-vedett hifim. Igaz hogy az egyik még mindig bejáratós, de már most is olyat tapasztaltam (a jobb hangzáson kívül) amit még sosem.
    Eddig ugyanis csak az volt, hogy a kedvenc előadóim ott termettek előttem a szobában (persze ezt most túlozva tessék érteni) de mostmár néhány zseniálisan "összerakott" zeneszámnál már az van, hogy leomlottak a falak, eltűnt a szoba (kiszabadultam onnan) és egy színpad előtt ülök, egy sokkal nagyobb térben. Ilyen ezidáig soha nem volt, ezt nagyon jó megtapasztalni. Szuper hogy ilyen is létezik és hogy átélhetem :K .

    [ Szerkesztve ]

  • Patice

    nagyúr

    válasz Dorian #86324 üzenetére

    +1

    Én amikor elkezdtem foglalkozni ezzel az egész zene/hifi/stb. témával, már akkor a fájl alapú lejátszás mellett tettem le a voksomat és nagyon nem bántam meg.

    Én is azon a véleményen vagyok, hogy a forrás eléggé fontos, persze nem csak ez, ami utána van, az is meghatározza a hangot, de eddig a forrás "csiszolásával" sikerült a legköltséghatékonyabban javítanom az otthoni hangfalas, fejhallgatós hangzáson.

    És ha az embernek nagy gyűjteménye van, akkor kell hozzá egy megfelelő zenei adatbázis kezelő, hogy ne csak fájlnevekben és mappákban tudjak keresni, hanem borítóképekre tudjak bökni. :K ;)
    A többit a szerver és a végpontok intézik. :))

    Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Új hozzászólás Aktív témák