Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz F-ECT$ #6933 üzenetére

    Ez valamilyen szinten igaz is meg nem is.
    Én ugye eleinte pont ezeket craftoltam le..a számomra nélkülözhetetlen (vagy legalábbis nagyon hasznos) neutral common és rare lapokat.
    Mint pl Argent,Argus,Dwarf,Dragon etc. Ezek valóban hamar megvoltak, de azóta semmit nem craftoltam..mindent betörtem ami nem kellett és 1 legend(ragnaros)+1epicet(manipulator) tudtam craftolni.
    Ha eltekintek attól hogy mennyi legend hiányzik még akkor is rengeteg dust kéne mert az epicek is nagyon lassan jönnek. Van még legalább 8-10 ami nekem konkrétan kéne és van amelyikből több is jó lenne. És ezek mellett még van néhány class specifikus rare is ami hiányzik.
    Persze az epic azért más tészta mert ha nekifekszem akkor abból 2 hetente le tudok craftolni 1-1 darabot, de azzal ugyan ott vagyok ha a legendeket nézzük. Mert ugye akkor meg legendem nem lesz.
    És még mindig azt mondom hogy 4-5 legend lapért 7-8hónapot "szerencsétlenkedni" nagyon sok.

    Már alig várom hogy gondoljanak egy nagyot és megduplázzák a lapok (persze a legendeket is) számát :K

    Egyébként átlagba(saccperkábé) kinek mennyi dust jön be 1 hónap alatt..csak kíváncsiságból :B
    Nyilván olyan embereket kérdezek akik nem vesznek 15-20decket 2hetente :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák