Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz whitezo88 #6916 üzenetére

    De nem is várom el hogy Cairne essen. Azt viszont elvárnám hogy ne 10ből 1 olyan pakli legyen amiben 1 sz*r rarenél több van. Vagy ha már ennyire le van húzva a "drop" rate, akkor legalább ne kelljen hónapokig gyűjtenie 1 lapra egy olyan playernek aki minden nap játszik. Ha ezt a tendenciát folytatom mondjuk és azt mondom hogy kéne még vagy 4 legend, akkor ott tartok hogy majdnem 1 évig küzdök azért hogy meglegyen az az 5 lap amit már az első hetekben kinéztem. És ezt én egy ilyen játékban túlzásnak érzem..nem kicsit.

    Jó oldala nincs is, mivel már open beta szóval aki akar játszani az már játszik. Illetve az engem sosem érdekelt hogy másnak mi áll rendelkezésére. Én nem azért játszom hogy meglegyen nekem is az ami "pityunak" is mert akkor leszek raj. Nem! Volt/van egy elképzelésem arról hogy miket szeretnék, de nem érzem azt hogy a játék a célom elérésében akár egy kicsit is támogatna.
    Persze a brutál epic meg legend lapok nélkül is el tudok játszadozni, ezzel nincsen baj, de ha a célom elérhetetlen marad akkor idővel csak annyit mondok hogy "szarjatok sünt, én leléptem".

    Még a D3ban sem volt ilyen szörnyű a helyzet, pedig a drop rate ott is a béka segge alatt volt, de ha nem is esett milliárdos item, akkor is a sok kis sz*rból azért gyűlt ez-az. De itt! Naponta nyitok egy paklit és jó esetben lesz belőle 20dustom..oh yeah.

    Legend: Nekem ami van az LJ (Cairne jobb volna de legalább ez hasznos), T-rex ami csak azért van pakliban mert 400dustért nem töröm be, Malygos ami arra vár hogy alakítsanak rajta valamit, meg Ragna amit 2 hónap alatt le bírtam craftolni. Hja meg a golden gelbin mert egyszer vettem 7+2 paklit.

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák