Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz ollie #5822 üzenetére

    Köszi szépen! Igazából azt kell mondanom 1-2 alkalommal végre mellettem is állt a szerencse (: Ami számomra meglepő volt, mert eddig sose használtam az a shield slam. 3 meccset is miatta nyertem meg vagy vele sikerült fordítanom. /sajna még nem vettem rá magam a videózásra, de a napokban felrakom az általad javasolt msi afterburnert/ Gyakorlatilag volt mellette shieldblock /amiből az elsőt a draftnál még csak a húzás miatt választottam bele, a második már direkt a shield slam miatt pickeltem/ és így 3 game-ben is a legdurvább lényt le tudtam szedni. /egyik alkalommal egy ogre, másik alkalommal fen creeper, 3. alkalommal pedig egy frostwolf warlord/

    Sirandrish: én nem akarok összeesküvés elméletet gyártani, de szerintem a durva commonoknak magasabb a rarity-je arénában, mint a többinek. Nem hinném, hogy a totál pech lenne, amiért nem húzol hexet, consecet stb.. Ráadásul jópáran vagyunk itt akik arénáznak és a legtöbbünknek ez a tapasztalata..

    [ Szerkesztve ]

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák