Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Attila691112

    csendes tag

    válasz F-ECT$ #48744 üzenetére

    Értem, hogy mit mondasz, de minek is 1 manás lapból 100 féle ? Meg 2 manásból 100 féle ? stb.... Legyen mondjuk 1 manás lapból 5 - 6 féle kasztonként és a többi manásból is és pont. Ott van pl. a sakk játék, van benne 6 (!!!) féle "lap". Nagyjából az erősségek felfelé : gyalog (értéke 1), huszár (értéke 3), futó (értéke 3) bástya (értéke 5) vezér (királynő) (értéke 9) és a király. Ez ugye, mint írtam 6 (!) és nem több, féle lapnak fogható fel. Van olyan "lapod", amiből 2 is van (huszár, futó, bástya) és olyan is amiből 8 van (gyalogok) +1 király és 1 vezér. Mégis : hány milliárd(!) féle állás jöhet ki egy sakk játékban ? Na ugye :) Ebben a Hearthstone-ban sem kellene ennyi féle kártya, (a sok bába (kártya) között elvész a "gyerek") ha egy világklasszis játéknak, mint a sakk, elég a 6 féle....Tudom-tudom a sakkban nem húznak bábut, hanem ott kb. olyan a leosztás, mintha megkapnád a 30 lapot előre a kezedbe a HS-ben :) Egy misét megérne, hogy kitalálják ezt a játékmódot is :) Kivi lennék, milyen eredmények születnének. Szerinted ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák