Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oba

    addikt

    válasz h3lios #33764 üzenetére

    vannak közte jó ötletek, de a játéknak gyakorlatilag akármilyen változás jót tenne... de nyugodt lehetsz semmi hasonló nem lesz, amíg veszik a pakkokat a népek szép számmal és dől a lé... ezen a brawl -on is ki tudja mióta agyalnak és azon kívül hogy kapsz hetetne egy pakkot nem sok értelme van (szerintem egy pár játékon kívül senki nem játszik vele)
    a reward system szar, kezdve a 3 win = 10 gold -on át a ranked hátlap jutalomig... a 20as szintet bárki el tudja érni, és azon felül semmi nem jár a jobb játékosoknak :)

    szóval ja, ez már csak ilyen, jön majd új lap kiegészítő csomag a gvg mellé, jönnek majd új hero skinek amik nem adnak semmi új "value -t", új solo játékok a naxx és bm mellé... :) szóval semmi olyasmi ami élvezetesebbé és jobbá tenni a játékot, csak olyanok amiket lehet árulni a shopban pénzért

  • Yodamest

    addikt

    válasz h3lios #33764 üzenetére

    Jah ezek egy részét én írtam :)
    Egyébként én most nagyon élvezem a játékot, főleg arénázok és nem megy rosszul. Épp egy locckal 4-0- nál tartok, ki tudja mi lesz a vége ;] Majd idővel biztos jönnek be még dolgok a játékba, a brawl is jött, igaz nem valami kiforrott még, de törődnek a gémmel az biztos.

    Az unalom részéhez megint csak azt tudom mondani, hogy napi küldik csinálásával + arénázással kizártnak tartom, hogy unalmas legyen. Most pl. aki egyfolytában csak dotázik az ugyanúgy megunja 1000 óra játék után, szóval ilyen alapon mindenre rálehet unni. Igaz nekem több kártya hiányzik még szinte, mint amennyi megvan szóval ott van a felfedezés öröme. 7végén pl. nyitok megint egy jó kis 60-as pakkot, egy jó forró kávé mellett, alig várom :)

Új hozzászólás Aktív témák