Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz ígyvanferi #14389 üzenetére

    Ja egyberakva a legendekkel meg top3akkal :) en ugy kezdem hogy lose 20ig aztan uccu. Marcsak a plusz winek miatt is megy igy fokozatosan erosodik majd.

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz ígyvanferi #14389 üzenetére

    17-ről, ha jól emlékszem, de valójában csak most kezdtem el rankedezni, előtte legfeljebb csak napi questek miatt játszogattam arénán kívül. De nem lesz könnyebb, sőt nehezedik, mert az összes jó játékossal egybe fog rakni.

    (#14391) Sirandrish: az a normalizálódás inkább 10 nap

    (#14394) Fr0z3n: nem tudom, hogy mennyit játszottál handlockkal, de nem olyan könnyű, sokat kell gondolkozni, hogy mikor, mit játssz ki. A 4-5. körökben kirakott giantet elég sokszor tudják counterelni, igazából az a ritka, ha nem. A zoo ellen még nehezebb, oda kell, hogy legyen sunfury (a defender of argus már túl drága, nem ér semmit) a kézben már a játék legelején, plusz a giant általában nem elég mellette, mert túl drága, mire kikerül a boardra, túl sok minionja van a zoolocknak kitéve, így simán eltávolítja. E mellett már mindenki tesz TBK-t meg BGH-t a paklijába, még zoo paklikban is egyre gyakoribbak.
    Vagyis nem egyszerű a játék, főleg másik warlock ellen, mert nem lehet tudni, hogy zoo vagy handlock jön szembe. Mert zoo ellen ha elsők vagyunk, sunfury + watcher kell a megfogásához (ha másodikak vagyunk, watcher helyett a drake is jó coinnal), ha meg handlock az ellenfél, akkor meg giant kell az elején. Így sokszor csak a szerencsén múlik, hogy mit húz az ember, mert nem lehet mindkét fajta ellenfelet figyelembe venni, amikor eldöntjük, hogy mit tartunk meg a kézben.
    Shamannak ott a 2 hex, a 2 earth shock, 2 lighting storm, 2 lighting bolt, gyakorlatilag mindent tud counterelni. Warriornak ott a 2 brawl, a 2 execute, 2 shield slam, mire kiteszem a giantet már akkor a pajztsa, hogy shield slammal is megöli. Nem mellesleg mint írtam, már mindenki tart BGH-t, TBK-t meg facelesst is a pakliban, és miután elintézte a gianteket, még kiteszi a ragnarost. Szóval nagyon nem egyszerű a handlockkal.

    [ Szerkesztve ]

    ***

Új hozzászólás Aktív témák