Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mekker

    őstag

    válasz Zsivaagoo #38621 üzenetére

    Ez egy régebbi ('08-'09 küörüli) LC 420H táp. Hát a címkéje alapján jó ha megfelel egy 300w-os tápnak, de rosszakat konkrétan erről a tápról nem nagyon olvastam és számtech-boltban dolgozók is írják, hogy ritkán hal meg a többi olcsó cucchoz képest és akkor sem viszi el a gépet. Na meg a helyi sztech boltosok sem véletlen ezzel a modellel szerelik az olcsó konfigok nagy részét.
    Szerintem csak kezd amortizálódni a merevlemez bele, úgy látszik 5 év után most kezdi megadni magát (bár nem rendszerlemezként használva szerintem még használható marad talán 1-2-3 évig). Talán olyan július vége óta kezdett el csak kékhalálozni.

    Nem akarok offban vitatkozni, hogy LC vagy nem LC, de nem áll szándékomban most tápot cserélni. Lehet, hogy igazad van, de szvsz egy rossz táp max. 2-3 éven belül megölte volna teljesen. De azért megfontolom, majd nézek valamikor egy használt FSP/Chieftec tápot.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák