Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bsh

    őstag

    Akkor legyen egy ellenpélda a Maxtorokra. Én csak maxtort használtam mindig is, soha semmi bajom nem volt velük.
    Nemrég ajándékoztam el egy 40-es 7200-es ide-set, mobil rack-ben volt, hűtés nélkül, semmi baja a világon. Szintén elajándékoztam egy 10gb-s 5400-es "lapos" maxtort, ennek sem volt baja, bár ez melegedett és lassú is volt.
    Ami jelenleg van:
    A gépemben 2db 80gb-s 7200-es sata2-es Maxtor RAID0-ban, hűtés nélkül. Nincsen hallható hangjuk és jó gyorsak és folyamatos használat mellett nem is langyosak. Ezeket jó 1-1,5 éve vettem.
    Szintén a gépben, mobil rack-ben egy 160gb-s 7200-es ata Maxtor, hűtés nélkül. Nincsen hangja és gyors és tök hideg :) Kb. 3 éves lehet. (Ellenpélda: haverom egyszer hozott egy ugyanilyen 160-as maxtort, na az lassabb volt, hangosabb és melgebb)
    A szerverben: 80gb 7200-es ide Maxtor, ez 24/7 megy hónapok óta, hűtés nélkül (ház hűtés sincs). Nem hallható hangja, és hideg. Ez olyan 1 éves lehet.

    Sokan szidják a maxtorokat, lehet, hogy én csak nagyon szerencsés vagyok, de lekopogom, nekem soha nem volt velük semmi bajom, halkak is, nem melegszenek és gyorsak is. Most is épp vinyót veszek, és ha még tudnék maxtort szerezni, akkor most is azt vennék! Sőt, inkább vennék egyhasznált maxtort, mint egy új samsungot.

Új hozzászólás Aktív témák