Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    nagyúr

    válasz BAUZSOLT #54826 üzenetére

    Bocsánat, az én figyelmemet kerülte el, tényleg írtad már az előző hsz.-edben a keretet is. :R
    Kezdetnek egyáltalán nem roszz erősítőre + egy pár frontra.

    Az az LG "médialejátszó" inkább egy tévéokosító Smart box. Nem igazán az a kimondott médialejátszó, inkább csak valami öszvér cucc. Ha a média lejátszási képességein kívül a többi funkciója nem fontos, akkor inkább szabadulj meg tőle szerintem.

    Számomra a "média" gyűjtőfogalomba a video, audio és képi állományok tartoznak, azaz egy médialejátszó ezekből a leggyakoribb fájlformátumokkal azért bírkózzon már meg.

    Médialejátszó vásárlás ügyében ebben a topikban tudunk segíteni. Szerintem érdemes úgy kb. 30k körül egy ajánlott médialejátszóba fektetned.

    Az erősítő + hangfalkészlet pedig: AVX, AVForums, Hardverapró, HFP oldalairól.
    Pl.:

    Erősítő 1 (tudom, nincs rajta HDMI, de ez nem is gond ezen az árszinten.)

    Erősítő 2 (tudom, kicsit már borsosabb ár, de a zene miatt szerintem ez sem lenne rossz választás.)

    Dobozok. (Erősen ajánlott Denon erősítő mellé. Ebből a szériából gyakran van használtan center + hátsók is.)

    Ui.: Ezek csak ajánlások, iránymutatások, ha lehet hallgasd meg őket, mileőtt vásárolsz!

    Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Új hozzászólás Aktív témák