Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GLOCK34

    aktív tag

    válasz Oldfighter #27761 üzenetére

    Nem zárkózom el a használtaktól sem,de az esztétikai és persze műszakilag hibátlan legyen és papírjai rendben legyenek.
    Az egyik legnagyobb gondom az idő,egy budapesti utat nagyon nehezen tudok összehozni olyan időpontban amikor a boltok is nyitva vannak,így amit elsőként tanácsoltál és amit én is szeretnék persze,hogy saját fülünkkel halljuk a hangzásokat az nehezen fog menni. Debrecenben nem tudok házimozi stúdióról,bár lehet az is ,hogy van. :F
    Azért is fordultam hozzátok,hogy legalább tudjam szűkíteni a kört,illetve valami fogalmam legyen róla mire is érdemes vagy kell figyelni vásárlás előtt-közben.
    A hangzások összehasonlításától tartok egy kicsit,nem vagyok biztos benne,hogy meghallom azt amit kell.
    Régebben egy HK avr 132 erősítőm volt Quadral 5.1 hangfalszettel. Én végül is azzal is elégedett voltam annak idején.
    Közben nézegettem az oldalakat is amit ajánlottál és úgy látom a használt cuccokat erősen figyelembe kell venni.
    Pl az egyik oldalon az ajánlatok közt voltak bizományos értékesítésű cuccok. Ezekkel is érdemes esetleg foglalkozni,vagy inkább magánszemélytől,ha használt gépről van szó?

Új hozzászólás Aktív témák