Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    válasz Patice #23426 üzenetére

    Ezt én is támogatnám, hogy több olyan márka legyen, ami a halandó emberek számára is megfizethető kategóriába esik.
    A moziszoba kialakítás is jó ötlet, tudom, hogy ahhoz több idő kell, hogy jól beállítsák, de szerintem ha nagyon akarnák akkor megtudnák oldani, ha már a nagy teremben sikerült valamilyen rendszert kialakítani. Főleg ugye olyanoknak, akik már több rendszert telepítettek, moziszobát készítettek.
    Mondjuk a moziszoba.hu bemutató házába elmennék, mert ott azt mondták, hogy 3 szoba van megcsinálva, három különféle rendszerrel, 3 különböző minőségben és ezekhez tartozó ársávban. Csak Budtétény kicsit körülményes megközelíteni BKV-val. :U

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

  • Oldfighter

    senior tag

    válasz Patice #23426 üzenetére

    "Több szobában egész jó belépő, közepes kategóriájú mozikat tudnának bemutatni. Volt olyan is állítólag, amikor a másodikon is voltak még szobák."

    A másodikon és a harmadikon is. :) Ha emlékezetem nem csal, akkor legfelül még háztartási készülékek is voltak. :)
    Igen, korábban volt, hogy több szobában moziteret alakítottak ki. De valahogy a tömeget akkor se tudták kezelni. Valami BNV szerű megoldáson kéne gondolkozni. Mondjuk ott a csarnokok nagy belmagasságát nem tudom, hogy tudnák kezelni......bár az is igaz, hogy még középiskolás koromban voltam ott legutoljára és az nem tegnap volt. :D

    A bemutatótermek meg nem igazán alternatívák, igaz személyesebb, de azért egy nagyobb szintű kiállításon több márkát, kategóriát össze tudsz vetni, friss élményekkel. Más szitu ha már konkrét elképzelésed van a dologról.

    Süket szomszéd a jó szomszéd!

Új hozzászólás Aktív témák