Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mhmpista

    aktív tag

    válasz xtremetuning #17193 üzenetére

    Tanács szót használtam, természetesen megfogom venni kifogom hozni 100ból és boldog leszek vele.
    python1 - Nekem nincsenek problémáim. Szerető feleségem gyönyörű gyerekem van. Mikor nézem a filmet elagyalok hogy de jó lenne 5.1ben hallgatni, ennyi. Ezért kezdtem ezt a forumot olvasgatni. Azért köszi a biztató szavakat ügyes vagy hogy kimásztál a mélyből hál isten Én nemtervezek hogy belemászok (ezért nem veszek 500kért hangcuccot :D asszony bele segítene :D THIS IS SPARTAAAA és már ott is lennék :D)
    75k sok dobozokra mert akkor nem maradna erölködőre. 45-50k erölködő + 50k 5.0 kábelek nélkül ez a jelenlegi alap.
    Jelenleg mikor időm engedi tanulgatom a márkák utáni számok értelmét. az a 4 számjegy összekavar minden gyártó máshogy határozza meg.
    AMD ATI Nvidia Alfáknál fényképezőknél már a számokból tudom mi a jó vétel. Hangnál még nem.
    Én tényleg csak az "ember nem hallgat 300k alatt zenét mert inkább ne hallgasson" hozzászólásokra akartam reagálni.

    Ja csak mert mindenki mintha csövi lennék úgy válaszol nem ennyiből él a család ez az én törzs lóvém fusik nélkül.
    Ne legyek már ennyire lesajnálva én érzem kellemetlenül magam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák