Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ed Parker

    nagyúr

    válasz Peak #16432 üzenetére

    Várj, Te itt hibákat sorolgatsz, ami egy tök más téma.
    Én nem innen közelítettem meg a dolgot.
    Gondolom mikor összeállítottad a felszerelésedet, gondosan utána olvastál a dolgoknak.
    Mert jót akartál venni. Na én ugyanerről beszélek, mikor építesz egy láncot, olyan mint egy Lego, ami oda illik azt meg hagyod, ami meg kiáll azt cseréled másikra ami oda jobban passzol.

    A másik meg hogy nem minden komponensben okoznak a kábelcserék ugyanakkora hatást.
    Van amiben többet, van amiben kevesebbet és ez hit kérdése, mert nem hitetetem el magammal, ha ez 200€ akkor ez mindenképp jobb.
    Meghallgatom és ha tetszik akkor megveszem.
    De ha nem tetszik, lehet 1000€ is, ez ilyen egyszerű. :K

  • #09634560

    törölt tag

    válasz Peak #16432 üzenetére

    Ha valaki nem hallja a különbséget akkor ne adjon rá pént enyire egyszerü: libeghet rajta akármennyi forint vagy euró, teljesen mindegy...
    Ja és nem hit kérdése ezt leirtuk párszor: rendszer kérdése is. Pl Béci vagy XT de én se vagyok és Bajnokpityu, Dorian sincs úgy vele hogy: "hiszi, hogy van" vagy "akarja hallani a különbséget" ez azért nem ezoterika vagy érzékeken túli világ. Ha nem hallod: légy boldog és ne költs rá de ne állitsd hogy nincs, főleg "fizikus szemmel-szemlélettel" nem szabad azt állitani hiogy "nincs", hanem hogy "nem észlelem" vagy "nem tudom mérni". Vagy van neked olyan spektrométered amely nemlineáris disztórziókat mérhetsz vele negyed-ötöd vagy akár x-edik hatványon és mindezen mérési eredményt tudod Lissajous görbékkel és függvényekkel is ábrázolni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák