Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonyka 2

    tag

    válasz johnywalker #145832 üzenetére

    Te úgy fogalmaztál néhány, a " néhány" jelentése pár darab, elnézhető, előforduló. Miközben Sok sok ezres darabszámról van szó. Ha megnézed az általad linkelt tartalmat, láthatod a forraszanyag volt trágya. Erre amúgy már rájöttünk vagy 3 éve, mikor még az Onkyo mélyen hallgatott. Tehát mivel gáz volt a forraszanyag, és ezzel gyártottak, így szinte minden darabot érintett. Nagyon sokáig gyártottak úgy, h tettek rá az emberek hangos elégedetlenségére. Németországban, és sok helyen kifejezett üzletág nőt erre a hibára. Az Ebay-en nem egy helyen hirdettek Onkyo HDMI panel javítást 50e. környékén jött ki, ami a magyar árakhoz jó volt. Ezt is tudom mert egy darab 3007-es panelt magam küldtem ki. Semmiféle hibaelismerés nem történt akkoriban hát még garanciába javítás. Azt is elmondom neked, h a németeknél vagy másfél két évvel hamarább kezdték el a garanciális javítást, mint nálunk. Tudom, mert van ismerős akinek kinti 5010-e volt, és oda küldte ki. No de maradjunk azoknál a tulajoknál akiknek semmiféle lehetőségük nem volt. Vagy beszéljünk azokról a tulajokról akiknek sokadik kéz után, teljesen tisztázatlan származással ketyeg még a HDMI panel időzített bombája. Még jó páran fogják megszívni. Az Onkyo akkor lenne korrekt, ha már elismerte a hibáját, ha származási kérdés nélkül javítaná az összes megfőtt HDMI paneles gépet. Na ekkor lenne valóban f@sza gyerek, no meg ha hajlongva kérne elnézést a vásárlóktól. Most úgy fested le őket, h mekkora remek gyerekek, miközben kifejezetten rosszul, és szemét módon kezelték ezt a problémát. Te azt írtad, ne általánosítsanak, miközben te ugyanazt teszed csak éppen jó irányban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák