Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nemir Ombe

    addikt

    válasz Valkűr #126932 üzenetére

    Félrértettél,nem az írtam,hogy a többi/más gyártók jók zenére,“csak” jobbak lehetnek. Az Onkyo -k (az elmúlt évek meghallgatásai alapján) teljesen mozira vannak “kihegyezve”,szinte 0 “finomság” van/nincs a hangjukban ezért (én) zenehallgatásra kevésbé ajánlom,mint pár másikat (persze háttérzenéhez/tuc-tuc-hoz megfelel,de szerintem nem ezt értjük zenehallgatás alatt),mozira viszont pont ezért (lehet) jó.

    De Onkyo-ban is vannak már “mindenesnek” nevezhető darabok a 8-as,9-es tipusoktól,de itt meg az jön elő,hogy más gyártótól ilyet/hasonlót olcsóbban is meg lehet venni ebben a kategóriában.

    Mindez nem az Onkyo ellen szól,de tapasztalataim (és többeké alapján is) ez a márka ilyen kvalitásokkal bír....és (szerintem) itt lép be az “ízlés” a képbe.

    Amivel maradéktalanul egyetértek: zenehallgatásra egy “olcsobb” sztereó is jobb, mint egy drága AVR .... általában.

    De az eredeti témánál maradva - ahol a 646 volt a kérdés - továbbra is fenntartom,hogy a linkelt árért (cca. 140e Ft) jó vétel a szolgáltatásai miatt és mozira és háttérzenéhez/tuc-tuc-hoz,sok.1-es koncertekhez és “zenehallgatáshoz” (ha nem csak mozira és a többi felsoroltra van igény) más tipust választanék. ;)

    #126934:
    Ha nem saját vélemény (de inkább tapasztalat) alapján,akkor hogyan!!?? Netes “tesztek” alapján!!?? Vagy gyártói paraméterek szerint!!?? Remélem ezt viccnek szántad!? :)

    [ Szerkesztve ]

    Hmm ....

Új hozzászólás Aktív témák