Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajthabalazs

    senior tag

    válasz BBéci #7619 üzenetére

    Konkrét kérdésben én is a soundbar-t láttam megoldásnak, csak nem mertem neki hangot adni, mert korábban ilyen csúnyán nekiesett a fórumtárs egy egészen jóképű szettnek. Annyit azért még hozzátennék, hogy szerintem érdemes mélynyomós soundbar-t venni, hogy a 6-8 cm-es hangszórókat arra használhassa a rendszer amire valók: középhangszórónak.

    A korábbi kérdésben az volt a véleményem, hogy a szabadszájú szakértő által szétszedett szett típushibáit (egy utas hangszóró és hártyavékony, súlytalan doboz) nem szabadna általánosítani olyan készletekre, amik nem szenvednek ebben a hibában. Lehet hogy gyengék, de a linkelt videó irreleváns. Bár azzal az érvvel tényleg nem tudok vitatkozni, hogy "nem látom a lényeget".

    Illetőleg egy kis out of the box thinking: mi van, ha a TV fölé kerül két polcsugárzó, enyhén lefele döntve? Tudom hogy nem lesznek elég távol egymástól az optimális sztereó képhez, de talán versenyre kelnek egy bögrebárral.

    [ Szerkesztve ]

  • liszi70

    nagyúr

    válasz BBéci #7619 üzenetére

    "nagyon sok lány, hölgy, nő szereti a jó hangzást és ezért képes kompromisszumokra, áldozatokra"

    Saját eddigi tapasztalatom az, hogy a hölgyek túlnyomó része nem a jó hangzást értékeli és szereti, hanem azt, akinek a jó hangzás fontos, tehát a barátját, vőlegényét, férjét. :D A többséget (tapasztalataim szerint) hidegen hagyja a jó hangzás, de a párja miatt képes kompromisszumokra, áldozatokra. :) Nyilván vannak kivételek, de a nagy átlag ilyen. Nézd meg, hány nő van a hifisták között. (Van egyáltalán?)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák