Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ozzy711

    Topikgazda

    válasz Dißnäëß #1498 üzenetére

    A hűtőborda állomány végleges, a tápegység végleges, a tetőrács még nincs rajta a végfokokon, illetve a trafók dobozán sem ( a szellőzés miatt csak a rács jöhet számításba ).
    A nyugalmi árammal játszadozok még a leírások alapján, de nem olyan egyszerű, hiszen két modul van integrálva egy végfokba oldalanként.
    A bemenetei ( 2 db. oldalanként ) és a vég-feteket ( 12 db. oldalanként ) 0,1-0,2 tizeden belül válogattam össze.
    A pozitív és negatív tápoldal vég-fetjeit tettem egy bordára ( az összecsavarozott 5-ös egységekre ), ellentétben más megoldásokkal.
    Mivel azonban Pass is úgy írta, hogy a pozitív és negatív tápoldali feteket kell párba válogatni ( tehát a kapcsolási rajzot nézve, a vízszintesen lévőket )így ezeket raktam egy borda-részre az azonos hőmérséklet miatt.
    Jelenleg a négy borda-egység 1-2 fokon belül azonos hőfokon van több órás üzem után is.
    Kb. 27-28 fok a környezeti hőmérséklethez képes a hőemelkedés, ami szerintem nagyon jó, főleg, hogy a nyugalmi áram 1,2-1,3 amper egységenként. Az össz nyugalmi áramot később mérem meg.
    A hangja elképesztő, semmi karcosság, erőszakosság csak a zene. A D30 pro lehet még a gyenge láncszem, de azt majd később váltom le ( ha egyáltalán ). :)

Új hozzászólás Aktív témák