Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabulaxi

    senior tag

    válasz B-L-A-C-K #70432 üzenetére

    Nem a gagyis volta miatt, de az olyan kemény, hogy nem tudod megfúrni, főleg, hogy tört a felület. Elviszi a fúróhegyet, mellé megy az aluban. Azt csak kidobodhatod , vagy körbe fúrod a menetfúrót nagyon vékony fúrószárakkal és kiütöd a lyukon, lesz egy marha nagy lyukad, azt vagy bepasztázod alugyurmámal amibe majd fúrsz új lyukat és abba fúrsz menetet.
    Mondjuk kb 3-4-5 mm-es menetekben gondolkodtam. 10 mm fölött nem tudom, de a keménység miatt necces fúrni.

    Kerékcsere.
    család-cég, kb 25 éve 4-6 autó , ebből volt, mikor 3 furgon volt. Azt kerekeztem évente kétszer. tököm ki volt a 2-3 hetes várakozási listáltól, főleg a furgonoknak menni kell. a család meg rámsózta az összeset, nem kis logisztika ez évente kétszer. Fedett raktárcsarnok van, nagynyomású mosó a takarításhoz van, krokodil emelő van. sokat csavargattam már a kerékkulcsot, azt untam meg, hogy nem emelem túl csak kb 2-3 centire, hogy lejöjjön a kerék és ilyenkor a furgonoknál a hajtószár nem fordul el. állandóan átrakosgatni unalmas, ez egyszerűbb lesz. 1 év alatt bejön az ára, főleg ha azt nézem, hogy az akku máshoz is passzol (ára külön 11 ezer) . idén vettem akkus lidis fűnyírót, sövébyvágót, magassági ágvágót, flexet, fúrót. szóval kell az akku, így ha azt nézem a gép 10 ezer, annyit simán megér. centírozni nem szoktam, csak ha érzem, hogy ráz.

    "A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

  • lemmy71

    őstag

    válasz B-L-A-C-K #70432 üzenetére

    Az alis is üveg kemény, azt te otthon nem fogod kifúrni az tuti. Ha még megvan a másik fele ami letört akkor jól melegítsd meg az alumíniumot és próbáld keményen rányomva tartani a törött szárat és óvatosan kicsavarni.
    Ha mákod van akkor kijön de alaposan melegítsd meg ;)

Új hozzászólás Aktív témák